Daewoo DAAG230-240 kutna brusilica 2350W, 230mm
132,59 s PDV-om
Osiguran servis i sastavljanje strojeva
Uređaje dostavljamo do vas ili ih možete sami preuzeti kod nas
Naši djelatnici su tu za vas da vam daju savjet prije odabira stroja
Svaki uređaj kod nas možete probati prije kupnje
2% dodatni popust za internet plaćanje i plaćanje općom uplatnicom!
Daewoo kutna brusilica 2350W, 230mm – DAAG230-240
Platite karticama na do 12 rata
Na zalihi
20 Pojetitelja trenutno pregledava ovaj proizvod.
Šifra proizvoda: DAAG230-240 Kategorije: ,
Opis i specifikacije
OPIS PROIZVODA:
Kutna brusilica Daewoo DAAG230-240 je robustna i snažna brusilica snage 2400 W za korisnike sa strogim zahtjevima koja se odlikuje sjajnim performansama čak i kod najzahtjevnijih poslova rezanja, brušenja i brušenja ekstra grubih površina u kući, radionici ili garaži. Zaštita rezne ploče može se samo pokretom ruke prilagoditi na bilo koji zadatak, dok blokada zupčanika omogućava laku i brzu zamjenu. Funkcija laganog starta osigurava lagano i sigurno pokretanje alata.
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Snaga 2400W
Napon 110 – 240 V ~ 50-60 Hz
Broj okretaja 6.000 min-1
Promjer rezne ploče 230mm
Jamstvo na proizvod 2 godine
Rok isporuke 2-4 radna dana
Mogućnost povrata unutar 14 dana
Način plaćanja gotovina, pouzećem, karticom, virmanom
Dodatne informacije
Brand
Recenzije (0)
Recenzije
There are no reviews yet
Budite prvi koji će recenzirati “Daewoo DAAG230-240 kutna brusilica 2350W, 230mm”